Kategorie
Nowości

Wyniki pierwszego etapu Nowych Źródeł 2020!

Dziękujemy za tak wiele wspaniałych zgłoszeń! Wybór był bardzo ciężki, ale udało nam się wyłonić finalistów, oto oni:

Gratulujemy i zapraszamy do kontaktu przez Fb lub na mejla nowezrodla@gmail.com

Kategorie
Nowości

Rusza kolejna edycja konkursu dla młodych muzyków – Nowe Źródła 2020!

logo
RUSZA KOLEJNA EDYCJA NOWYCH ŹRÓDEŁ 2020!

Do uczestnictwa serdecznie zapraszamy wszystkich początkujących artystów, którzy chcą zdobyć doświadczenie w prezentowaniu swojej muzyki na scenie, dowiedzieć się jak promować swoją twórczość, a także – jak łączyć tradycję z nowoczesnością.

Nie zamykamy się na żadne brzmienia, ale zachęcamy by utrzymać utwory w klimacie folkowym, albo połączyć z folkiem inne rodzaje muzyki! Szczególnie mile widziane będą zgłoszenia nawiązujące do walki z zarazą oraz radzeniu sobie z obecnymi przeciwnościami losu! 😉

JAK BĘDZIE PRZEBIEGAĆ KONKURS?
1. Jeśli jesteś młodym lub początkującym muzykiem, chcesz się rozwinąć i spróbować swoich sił na festiwalu,
wyślij próbkę swoich nagrań (w formie .wav, .mp3 albo odnośnika do np youtube, soundcloud) w formularzu zgłoszeniowym do Nowych Źródeł. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26.06.2020 r.
2. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze trójkę najciekawszych muzyków/zespołów. Wyniki zostaną ogłoszone 28.06.2020 r. tutaj, oraz na fanpejdżu Facebookowym Nowe Źródła.
3. Finaliści zostaną zaproszeni do nagrania koncertów live (do 06.07.2020 r.), które puścimy na Festiwalu Folkowisko 9,5 oraz w relacji online!
4. Wyłonienie zwycięzcy z grona trzech zaprezentowanych zespołów nastąpi na Festiwalu Folkowisko 9,5 w dniu 10.07.2020 r.
5. Zwycięzca zostanie nagrodzony kwotą w wysokości 1000 zł, zaproszony do Gorajca w sierpniu 2020 r. i będzie miał możliwość wystąpienia na żywo przed najwspanialszą folkowiskową publicznością świata, a jego koncert będzie transmitowany na grupie Kultura w Kwarantannie dla ponad 65 tysięcy ludzi!

Nagrody: 1000 zł, występ na głównym koncercie Poprawin Festiwalu Folkowisko w sierpiu 2020 r. , transmisja tego występu na grupie Fb Kutura w Kwarantannie (ponad 65k członków),
konsultacje z ekspertami sceny muzycznej – menedżerami, dziennikarzami i muzykami oraz możliwość profesjonalnego nagrania w studio muzycznym na miejscu w Gorajcu!

CO DA CI NASZ KONKURS ?
– reklamę własnej twórczości (publiczność internetowa, widownia na koncercie finałowym, a także czytelnicy i słuchacze najważniejszych polskich mediów)
– rozwój muzyczny (kontakt z innymi muzykami i gatunkami muzycznymi, nowe inspiracje, znajomości muzyczne)
– możliwość konsultacji swojej twórczości i planów ze specjalistami
– możliwość występu online na Festiwalu Folkowisko 9,5 przed liczną publicznością oraz przez gwiazdą sceny etno na Poprawinach Festiwalu Folkowisko 2020 (dla zwycięzcy konkursu)!

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Folkowisko.

JAK SIĘ ZGŁASZAĆ ?
Wejdź TUTAJ – formularz zgłoszeniowy.

MASZ PYTANIA?
Napisz tu: stowarzyszeniefolkowisko@gmail.com.

Kategorie
Nowości

NOWE ŹRÓDŁA GORAJEC 2015

Nowe Źródła Gorajec 2015 to konkursem dla utalentowanej muzycznie młodzieży z mniejszych miejscowości.
Udział w przeglądzie pozwoli im na zaprezentowanie swojej twórczości, rozwój artystyczny, poznanie innych twórców, a zwycięzcy na koncert u boku gwiazd polskiej muzyki folk podczas Festiwalu Folkowisko.
Przegląd będzie nie tylko możliwością prezentacji swojej działalności, ale także poznania nowych źródeł, które umożliwią młodym artystom rozwój twórczy. Finał konkursu: 1-2 maja 2015.