Idea i zasady

Odkryj z nami nowe źródła inspiracji i rozwoju.

WYSTĄP NA FESTIWALU FOLKOWISKO.

Do uczestnictwa serdecznie zapraszamy wszystkich początkujących artystów, którzy chcą zdobyć doświadczenie w prezentowaniu swojej muzyki na scenie, dowiedzieć się jak promować swoją twórczość, a także – jak łączyć tradycję z nowoczesnością.
Nie zamykamy się na żadne brzmienia, ale zachęcamy by utrzymać utwory w klimacie folkowym, albo połączyć z folkiem inne rodzaje muzyki! Szczególnie mile widziane będą zgłoszenia nawiązujące do walki z zarazą oraz radzeniu sobie z obecnymi przeciwnościami losu! 😉
AK BĘDZIE PRZEBIEGAĆ KONKURS?
1. Jeśli jesteś młodym lub początkującym muzykiem, chcesz się rozwinąć i spróbować swoich sił na festiwalu,
wyślij próbkę swoich nagrań (w formie .wav, .mp3 albo odnośnika do np youtube, soundcloud) w formularzu zgłoszeniowym do Nowych Źródeł. Na Wasze zgłoszenia czekamy do 26.06.2020 r.
2. Spośród nadesłanych zgłoszeń jury wybierze trójkę najciekawszych muzyków/zespołów. Wyniki zostaną ogłoszone 28.06.2020 r. tutaj, oraz na fanpejdżu Facebookowym Nowe Źródła.
3. Finaliści zostaną zaproszeni do nagrania koncertów live (do 06.07.2020 r.), które puścimy na Festiwalu Folkowisko 9,5 oraz w relacji online!
4. Wyłonienie zwycięzcy z grona trzech zaprezentowanych zespołów nastąpi na Festiwalu Folkowisko 9,5 w dniu 10.07.2020 r.
5. Zwycięzca zostanie nagrodzony kwotą w wysokości 1000 zł oraz zostanie zaproszony do Gorajca w sierpniu 2020 r. i będzie miał możliwość wystąpienia na żywo przed najwspanialszą publicznością świata, oraz online na grupie facebookowej Kultura w Kwarantannie (65k+ członków!)

Nagrody: występ na głównym koncercie Poprawin Festiwalu Folkowisko w sierpiu 2020 r. ,
konsultacje z ekspertami sceny muzycznej – menedżerami, dziennikarzami i muzykami oraz możliwość profesjonalnego nagrania w studio muzycznym na miejscu w Gorajcu!

CO DA CI NASZ KONKURS ?
– reklamę własnej twórczości (publiczność internetowa, widownia na koncercie finałowym, a także czytelnicy i słuchacze najważniejszych polskich mediów)
– rozwój muzyczny (kontakt z innymi muzykami i gatunkami muzycznymi, nowe inspiracje, znajomości muzyczne)
– możliwość konsultacji swojej twórczości i planów ze specjalistami
– wygrana w wysokości 1000 zł!
– możliwość występu online na Festiwalu Folkowisko 9,5 przed liczną publicznością oraz przez gwiazdą sceny etno na Poprawinach Festiwalu Folkowisko 2020 (dla zwycięzcy konkursu) oraz relacja koncertu na żywo na FB grupie liczącej ponad 65 tysięcy osób!

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Folkowisko.


 JAK SIĘ ZGŁASZAĆ ?

Wejdź tutaj – formularz zgłoszeniowy.

MASZ PYTANIA?

Napisz tu: stowarzyszeniefolkowisko@gmail.com.